O společnosti ESTA s.r.o.

Společnost ESTA, spol. s r.o. Ivančice je tradičním výrobcem přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozváděčů v České republice. Na trhu působí už od roku 1993, kdy vznikla potřeba v souvislosti s modernizací sítí nahradit tenkocementové skříně plastovými. Firma ESTA používá materiál SMC, což je Prepreg vyztužený skelným vláknem. Tento materiál splňuje náročná kritéria evropských norem, jako IEC a dalších.


Firma vyrábí i skříně pro plyn a kombinované sestavy. Skříně jsou vybaveny kvalitními komponenty a přístroji. V naší nabídce je více než 1000 katalogových položek. Zhotovujeme i rozváděče na zakázku dle projektu.


Výrobky jsou zkoušeny dle evropských norem. Systém rozvoje a výroby rozváděčů je certifikován dle EN ISO 9001:2016. Rozváděčům vyrobeným v naší společnosti byla udělena značka kvality ESČ a Česká kvalita, jsou pravidelně prověřovány certifikačními společnostmi EZÚ a GAS.


Firma ESTA Ivančice se dále zabývá výrobou a prodejem armatur NN, VN, VVN, konzoloviny. V nabídce je také nářadí pro práci pod napětím.
V roce 2012 zakoupila ESTA, spol. s r.o. firmu TOSTR, která se zabývá výrobou a opravami hydraulického nářadí pro montážní firmy. Sídlí v prostorách ČEZ v Lázních Toušeň.
Společnost ESTA je významným dodavatelem energetických společností, Českých drah, telekomunikací, veřejného osvětlení, obnovitelných zdrojů elektrické energie.
Dbáme na spokojenost zákazníků. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi poradí a pomohou s aplikací našich výrobků do praxe i s provozem a servisem výrobků po celou dobu provozu.

Doporučujeme

VŠECHNY SKŘÍNĚ, KTERÉ PRODÁVÁME,

JSOU LAKOVANÉ UV NÁTĚREM!

  • Jsme
    český výrobce
  • ISO
    9001:2016
  • Síť prodejců
    v ČR a SR

Novinky na váš e-mail:

Nahoru