O společnosti ESTA s.r.o.

Naše společnost ESTA, spol. s r.o. Ivančice je tradiční český výrobce přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozváděčů. Na trhu působíme už od roku 1993, kdy vznikla potřeba nahradit tenkocementové skříně plastovými v souvislosti s modernizací sítí.

Při výrobě používáme materiál SMC, což je Prepreg vyztužený skelným vláknem. Tento materiál splňuje náročná kritéria evropských norem jako IEC a dalších.

Vyrábíme také skříně pro plyn a kombinované sestavy, které jsou vybaveny kvalitními komponenty a přístroji. V naší nabídce najdete více než 1000 katalogových položek. Mimo to zhotovujeme rozváděče na zakázku dle projektu.

Certifikované rozváděče

Naše výrobky jsou zkoušeny dle evropských norem. Systém rozvoje a výroby rozváděčů je certifikován dle EN ISO 9001:2016. Rozváděčům vyrobeným v naší společnosti byla udělena značka kvality ESČ a Česká kvalita a jsou pravidelně prověřovány certifikačními společnostmi EZÚ a GAS.

Armatury, konzolovina a hydraulické nářadí

Dále se zabýváme výrobou a prodejem armatur NN, VN, VVN a konzoloviny. Nabízíme také nářadí pro práci pod napětím.

V roce 2012 jsme zakoupili firmu TOSTR, která se zabývá výrobou a opravami hydraulického nářadí pro montážní firmy. Sídlí v prostorách ČEZ v Lázních Toušeň.

Jsme hlavním dodavatelem rozváděčů do sítí NN skupiny ČEZ, E.ON a PRE

symbol-cez barva pozitiv cmyk EON Logo R 96 logo-pre-rgb 1

Také jsme významným dodavatelem energetických společností, Českých drah, telekomunikací, veřejného osvětlení a obnovitelných zdrojů elektrické energie.

Zákazník na prvním místě

Dbáme na spokojenost zákazníků. Naši vyškolení zaměstnanci Vám rádi poradí a pomohou s aplikací našich výrobků do praxe i s provozem a servisem výrobků po celou dobu provozu.

Jsme tu pro Vás.

Doporučujeme

Síť prodejců po celé
České republice a Slovensku

Novinky na váš e-mail:

Nahoru